Blue, Yellow and Red Technology Facebook

Markanızı koruyun.

 

            Avukat ve Marka Vekillerinden oluşan uzman ekibimiz ile markanız tescil edilirken her aşamada hızlı, güvenilir ve en ucuz fiyat garantisiyle yanınızda oluyoruz. 

        Simurg Patent Ekibi olarak siz değerli müşterilerimizi markanızın tescil başvurusundan başlamak üzere ilerleyen tüm süreçlerde sizin için en avantajlı seçeneklerle hizmet vermeye ve sizlerin yanında olmaya devam etmekteyiz. 

14515.jpg
OG2OBM0.jpg

Buluşunuzu koruyun.

 

         Telekomünikasyon sistemleri, optik ve elektro-mekanik sistemler ve cihazlar, bilgisayar donanımı ve yazılım teknolojileri, tıbbi ve biyolojik aletler, otomotiv teknolojileri, kimyasallar, ilaç, malzeme ve makine mühendisliği gibi birçok alanda buluşlarınıza üst düzey koruma sağlamaktayız.

         Buluşlar günlük hayatımızı kolaylaştırmakla beraber ülke ekonomilerinin gelişmesine, gelişmiş ülkeler arasında söz sahibi olmalarına, kişi başına düşen milli gelirin artmasına bunun neticesinde toplumun ilerlemesine ve eğitim seviyesinin yükselmesine önemli derecede katkıda bulunur.

Tasarımlarınızı koruyun.

 

         Endüstriyel tasarım, bir ürünün bütününün ya da bir kısmının çizgi, şekil, renk, biçim, doku, malzemenin esnekliği veya süslemesi gibi insan duyuları ile algılanabilen çeşitli unsur veya özelliklerin oluşturduğu görünümdür.

         Uzmanlarca yapılan açıklamalarda işletmelerin rakip işletmeler ile yarışında öne çıkabilmeleri, müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılayabilmeleri, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarabilmeleri ve ürünlerinin taklit edilmesini önlemek için özgün tasarım ve eserlerini Endüstriyel Tasarım Tescili ile koruma altına almaları gerekmektedir.

16171.jpg

REFERANSLARIMIZ

Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo